Skywalker, Meet Me There

21.6.2013

Klub Melodka

Skywalker

Pražská hardcore/punk rocková kapela Skywalker vznikla v roce 2010. Nutkání posunout styl dál a přijít s něčím osobitějším vykrystalizoval kapelu stylově v tuzemsku ojedinělou – totiž kombinující tvrdé hardcorové a metalcorové pasáže s klasickým pop punkem a punk rockem 90. let. Na podzim 2010 vypouští kapela debutové EP „Hic Sunt Leones“ následované o rok později druhým EP „Arkham“ se kterým EP přichází šňůra koncertů s názvem „Justice League Tour“, ve které kapela projíždí tuzemsko a Slovensko. Od prvního koncertu, který proběhl 1.12.2010, kapela absolvovala na 70 koncertů a vystoupila například po boku zahraničních jmen jako Till We Drop (HU), For the Fallen Dreams (USA), As Enemies Arise (NL), Point Blank Range (SK) či Pay No Respect (UK). V současné době kapela dokončila práce na novém EP „Babylon“ a vydává se na evropskou tour, ve které nevynechá ani Brno.

Meet Me There

Meet me There je pětičlenná kapela z Břeclavi a Brna balancující na pomezí žánrů post-hardcore a metalcore s prvky elektroniky. Kapela aktivně koncertuje teprve od druhé poloviny loňského roku, ale za svou relativně krátkou dobu existence si už stihla zahrát vedle takových kapel jako jsou The.Switch, rakouští All Faces Down nebo maďarští Insane. V březnu tohoto roku vychází debutové EP s názvem „Picking Up The Pieces“, na které navazuje stejnojmenná tour, jejíž jedna zastávka se uskuteční právě na brněnské Melodce.

Break the Rules

Break the Rules je šestičlenná pražská melodic-metalcorová kapela, která se začala formovat už koncem roku 2010. Na začátku 2012 konečně našli vhodného zpěváka a začli koncertovat. Vyznačují se především velmi energickými a instrumentálně precizními show a za krátkou dobu svého působení si už stihli zahrát na významných pražských pódiích, jako například Palác Akropolis či Rock Café. V únoru 2013 úspěšně pokřtili svůj debut The New Beginning a nyní se chystají koncertovat po celé České republice.

Born in Pripyat

Kapela Born in Pripyat vznikla na podzim roku 2008 původně jako one-man projekt bubeníka Bárta z kapely Neurotic Machinery. V roce 2009 kapela natáčí úspěšné EP s názvem „Songs from Pripyat“ a téhož roku se kapela přihlašuje do celorepublikové soutěže „Česká rocková liga“, kterou úspěšně vyhrává. Na kontě je odehráno cca 60 koncertů i přesto že měla kapela dvouletou pauzu z důvodu odchodu frontmana Bekenda (Momma Knows Best) a zpěvačky Maki. Ke konci roku 2012 se formace doplňuje o nového frontmana Rastyho a po jeho boku zpěvačka Deniew. V současné době kapela pracuje na novém albu a vrací se na podia v nové síle.

ZAČÁTEK: 19:30

VSTUP: 99,-