Jeff Scott Soto (USA)/Melodka

28.9.2015

JEFF SCOTT SOTO, pěvecký titán a jeden z nejvýraznějších hlasů současné světové hardrockové scény přijíždí koncertovat do Brna!

 

Bude to v rámci evropského turné k letošnímu solovému albu Inside The Vertigo. Americký zpěvák Soto disponuje širokou škálou výrazů, nádhernou a originální barvou hlasu i úžasnou technikou. Soto je znám svoji hyperaktivitou a během tří dekád prošel celou řadou významných skupin a projektů v žánrech hard rocku, metalu a AOR. Ve věku pouhých osmnácti let se JSS objevil v prvním profesionálním angažmá u kytarového virtuoza Yngwie Malmsteena. Další pěvecké ostruhy postupně získával u Axela Rudi Pella, švédských Talisman a W.E.T., SoulSirkus (Donati, Schon, Mendoza, Soto), působil i ve slavné americké kapele Journey. V minulém roce pak Soto doslova exceloval před českým publikem ve svých partech v muzikálu Transsiberian Orchestra a premiérově vystoupil i na samostatných koncertech v Plzni a v Olomouci.

Soto vydává i svá solová alba, má jich na kontě již 6 včetně letošního Inside The Vertigo. Koncertní setlist turné bude obsahovat písně ze Sotova působení od výše uvedených kapel a materiál z jeho novinky i ostatních solových desek.

Sotův band se představí ve složení Jorge Salan(kytara), David Z Rock(basa), Edu Cominato(bicí) a BJ(klávesy).

Info a vstupenky – ag.Ozzy a potkan – tel.603 531 943, e-mail:ozzyapotkan@seznam.cz,www.ozzyapotkan.cz

Předprodej vstupenek též v sítích www.ticketpro.czwww.ticketstream.czwww.ticket-art.cz a www.ticketportal.czwww.eventim.cz

 

Tato událost na Facebooku